نتایج جستجو برای عبارت :

بزرگ‌ترین رونمایی امسال سونی در نمایشگاه CES 2020

اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
نمایشگاه CES امسال یکی از جذاب‌ترین نمایشگاه‌های سال‌های اخیر برای علاقه‌مندان به تلویزیون و تکنولوژی‌های صوتی و تصویری بود.
برترین‌های CES 2020:
اخبار تلویزیون‌های نمایشگاه CES 2020 پیش از شروع رسمی آن و با افشای اطلاعاتی از تلویزیون 8K بدون حاشیه‌ی سامسونگ آغاز شد؛ اما تلویزیون زیبای سامسونگ قطعا مهم‌ترین خبر و جذاب‌ترین محصول نمایشگاه امسال در بخش تلویزیون و تجهیزات صوتی تصویری نبود؛ زیرا به‌فاصله‌ی کمی از شروع نمایشگاه، ال‌جی با مع
نمایش 1 تا 33 از مجموع 33 عدد
د تاریخ ثبت سررسید بعدی تمدید خودکار وضعیت  
123kharidi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropd
akforoosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown

akforooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
bfrosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyaab.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyabha.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efrooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efroshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
forooshia.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
gilanion.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggl
مدل مانتو عید نوروز
مدل مانتو عید امسال تنوع خیلی بیشتری نسبت به سال های قبل دارد. امسال بیشتر خود پارچه ها طرح
دارند و مثل سال قبل کارشده روی پارچه یا اینکه مدل آستین بلند نیست. بنظرم مدل مانتوهای امسال خیلی
شیک تر و خاص تر از سال قبل است و همچنسن تنوع خیلی بیشتری هم نسبت به سال قبل دارد.
پس با ما همراه باشید که کالکشن نوروزی لاکچری و ویژه سپیده انصاری را برای شما جمع آوری کرده ایم.
عید که به عنوان یکی از جشن های مهم ایرانیان می باشد باعث شده
امسال با شیوع ویروس کرونا و قرنطینه های اجباری، شاهد تمیز شدن آسمان و کم شدن آلودگی هوا بودیم. گزارشات هواشناسی نیز گواه این مسئله است. اما دانشمندان معتقدند این قرنطینه ها تاثیری بر خنک شدن آب و هوا نداشته است، زیرا که حل شدن مشکل گرمایش زمین نیاز به اقدامات اصولی و برنامه ریزی شده است. گزارشات و تحقیقات دانشمندان نشان می دهد که به احتمال زیاد تابستان 2020 گرمترین تابستان سالهای اخیر باشد.
از ژانویه تا به اکنون گرمای بی سابقه از قطب جنوب و گر
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
آموزش و کاشت سبزه برای نوروز امسال
آموزش انواع سبزه برای عید بهتر است از قبل این کار را انجام دهید تا برای عید آماده باشد و
دیگر نزدیک عید برای سبزه دغدغه و عجله نکتید و همچنین وقتی سبزه عید را درست می کنید از
الان تا عید قشنگ به فرم دلخواهتون می رسد و زیبایی سبزتون چند برابر می شود. سبزه عید یکی
از سین های سفره هفت سین است.
سفره هفت سین هم یکی از رسوماتی است که قبل از سال تحویل ان را درست می کنیم که سبزه هم
جزو آن می شود. شما با این کار هنر خانه د
مانتو عید ۹۹
مانتو عید ۹۹ در طرح ها و مدل های شیک را برای شما در این مقاله جمع آوری کرده ایم
تا شما با دیدن این مدل ها ایده های زیادی بدست بیاورید تا امسال عید، مانتو خاصی
داشته باشی و از همه متفاوت تر به نظر بیایید.
در این مطلب می‌خواهیم به ارائه مدل های مانتو در عید ۹۹ بپردازیم. مسلما همه زنان و
دختران با شروع سال جدید به دنبال مدل های مانتو جدید هستند که آن ها را منحصر به
فرد نشان دهد. مانتوهایی که قبل از سال جدید وارد بازار می شوند باید مطابق
مامان امسال بادوم کاشته بود و من هیج سالی توی عمرم به اندازه ی امسال بادوم زمینی نخوردم.
بادوم های خیلی درشت و قشنگ و خوش طعم.
فکر میکنم بابت این نعمتی که امسال داشتم از خدا تشکر نکرده بودم.
خدایا مرسی که اینقدر مهربونی و به ما امسال یه عالمه بادوم ِ خوشگل کادو دادی.

+به بادوم ها آب نمک می زنیم و بعد میذاریم داخل فر. کاملا مثل بادوم های بیرون میشه؛ حتی بهتر.
نود و دومین مراسم اهدای جوایز اسکار Oscars 2020، توسط آکادمی علوم و هنرهای سینما و به افتخار بهترین فیلم‌ های سال ۲۰۱۹، در روز دوشنبه ۹ فوریه ۲۰۲۰ میلادی در سالن تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس (دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ به وقت ایران) برگزار شد. این مراسم پس از یک‌ دهه برگزاری در اواخر فوریه، امسال اوایل فوریه ۲۰۲۰ برگزار می‌شود. این مراسم در ایالات متحده از شبکه تلویزیونی شرکت پخش رسانه‌ ای آمریکا ABS (ای‌.بی‌.سی) به صورت زنده پخش شد و تهیه‌کنندگی آن
چند سالیست نزدیک عید که میشد میگفتم ای خدا امسال هم دریغ از پارسالم... 
 امسال هم نشد... 
 وووو
هزاران گله و شکایت دیگه که این چیزی نیست که خوشحالم کنه...
 امسال ولی بدترین عید نوروزیه که دارم تجربه میکنم چون خواهرم نمیخنده... 

چون یه جای خالی بدجور تو ذوق میزنه... 
 چون امسال فهمیدم این آدمای دور و برمونه که به زندگیمون ارزش میده... 
 امسال عید دیدنی تنها جایی که میریم سر یه سنگ سرد و یخه که یه روزی برنامه ریز مسافرتا و گردشامون بود..‌. 
 امسال ع
‏سال ۹۲ 
آخ جون ایشالا امسال با « تدبیر » میتونم خونه میخرم
سال ۹۴
حالا خونه نشد اشکالی نداره ولی « امید » دارم امسال ماشین بخرم
سال ۹۵
امسال باید کارمو توسعه بدم تا از این وضعیت در بیام
سال ۹۶
 امسال باید حسابی کار کنم از گشنگی نمیرم
سال ۹۸ 
خدا کنه امسال برای امرار معاش به گدایی نیفتم
سال  ۱۴۰۰
به من بینوا کمک کنید
# تا 1400 با روحانی 
# روحانی مچکریم
بعدا نوشت 
سلام طاعات تون قبول 
خرما کیلویی 35000 تومن ؛ یه ( بسته / جعبه / کارتن ) خرمای مضافتی 2700
پرستاران و پزشکان بیمارستان هاجر نیروی زمینی ارتش به عنوان یکی از خطوط مقدم مبارزه با بیماری کرونا با تلاش 24 ساعته و روحیه بالا درحال خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان هستند.

دانلود اهنگ سیزده بدره امسال وقته شوهره امسال چیزی که فراوونه دختر پسره امسال اهنگ قدیمی  جلال همتی بنام ۱۳ بدر سیزده بدره امسال وقت شوهره امسال
دانلود اهنگ سیزده بدره امسال وقته شوهره امسال 
عید اومد و باز سیزده بدر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
غمهای گذشته دست به سر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
باید که بری از خونه بیرون
گل تاج سر کوه و کمر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
ادامه مطلب
Homeward 2020 1080p BluRay,انیمیشن Homeward 2020 با دوبله فارسی,انیمیشن به سمت خانه 2020,به سمت خانه,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن هوموارد 2020,دانلود دوبله فارسی انیمیشن به سمت خانه Homeward 2020,دانلود رایگان انیمیشن Homeward 2020,دانلود زیرنویس فارسی Homeward 2020,دانلود کارتون Homeward 2020,دوبله فارسی انیمیشن Homeward 2020,
ادامه مطلب
Superman: Red Son 2020 1080p BluRay,انیمیشن Superman: Red Son 2020 دوبله فارسی,انیمیشن سوپرمن: پسر سرخ 2020,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی Superman: Red Son 2020,دانلود رایگان انیمیشن Superman: Red Son 2020,دانلود کارتون سوپرمن پسر قرمز 2020,زیرنویس فارسی Superman: Red Son 2020,سوپرمن پسر سرخ,فیلم سوپرمن پسر قرمز Superman: Red Son 2020,
ادامه مطلب
گزارش جدید سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی 
(Doing Business 2020)

بر اساس آخرین گزارش سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی (DB 2020)که توسط بخش کسب و کار بانک جهانی منتشر شد، نمره سهولت کسب وکار امسال ایران با بهبود ۱.۵ واحدی به ۵۸.۵ افزایش یافته است و با یک رتبه صعود در رده ۱۲۷ در میان ۱۹۰ کشور قرار گرفته است. 

ادامه مطلب
تولد زمین، ۴.۵ میلیارد سال پیش
زمین از ابری از میان غبارهای کیهانی و سنگ‌هایی که خورشید جوان را فراگرفته‌ بودند، متولد شد. زمین زمانی شکل گرفت که این سنگ‌ها با یکدیگر برخورد کردند، این سنگ‌ها به تدریج به اندازه‌ای بزرگ شدند که توانستند با کمک نیروی گرانش خود، تمامی سنگ‌ها و اجرام  نزدیک به خود را جذب کرده و به تدریج تبدیل به سیاره زمین شد. ماه کمی پس از تولد زمین ایجاد شد، زمانی که جرمی بزرگ با زمین برخورد کرده و تکه‌ای بزرگ از آن را به شک
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، این توییت را با #آینده_روشن با عنوان لباس فضانوردان ایرانی منتشر کرده است.

کاربران توییتر در صفحات شخصی خود با انتشار عکس لباس عجیب فضا نوردان توسط جهرمی واکنش نشان دادند که در ادامه برخی از آن ها را مشاهده می کنید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
هیچ مانعی برای شیک پوشیدنتان نباید وجود داشته باشد . برای اینکه بتوانید پیچیدگیهایی را که طبیعت به شما به ارمغان آورده است را ارزشیابی کنید به شما کلکسیون مخصوص سایز بزرگمان را را حاضر کرده ایم .
مدلهای لباس سایز بزرگ زنانه ای که خطوط بدنتان را درست نشان داده و بدنتان را جمع و جور کند ، اعتماد به نفستان را تجدید خواهد کرد .
کلکسیون انواع مدل لباس سایز بزرگ زنانه را برایتان جمع آوری کرده ایم . میخواهیم شما نسبت به خودتان حس خوبی داشته باشید .
به

بالاخره مستند بیگانه های آشنا بعد از 8 ماه تلاش و پیگیری، امشب بعد خبر شبانگاهی ساعت 22 از شبکه 3 سیما پخش میشه.

فروردین و اردیبهشت ماه امسال که رفتیم لرستان و خوزستان فکر نمی کردم ساخت این مستند انقدر انرژی و زمان ببره اما خدا رو شکر بالاخره تلاش ها نتیجه داد و امیدوارم کار خوبی از آب در اومده باشه و مخاطب خوشش بیاد.

مستند روایت متفاوتی از سیل ابتدای امسال هست و ارتباطی هم با شهادت حاج قاسم سلیمانی داره.

اگر این مستند رو امشب نتونستین بب
امیدوارم امسال خدا به همتون سلامتی و تندرستی عیدی بده ....
امیدوارم امسال در کنار خونواده اتون شاد باشین....
امیدوارم امسال اونقدر اتفاق خوب بیفته که اتفاقات  بد پارسال در خاطرتون کمرنگ تر بشه......
سال نو مباااااااارک 
سال ۹۸گذشت ....کاش بشه بهش فکر نکنیم....
امیدوارم سال خوبی داشته باشین:)
خب... امروز اولین روز مهمونی بزرگ خداوند محسوب می شه...امید وارم که هممون یه خونه تکونی اساسی به این دلامون بدیم...امسال یکم حال و هوای ماه رمضون فرق می کنه...به قول یکی از دوستان "رمضان امسال اما دست‌هایمان بیشتر محتاج دعاست و دل‌هایمان هر لحظه دخیل بسته است برای اجابت؛ سحر و افطارش بوی نیاز می‌دهد، بوی احوال ملتی ناخوش که به آغوش خدا پناه اورده است!  "

انشا الله نماز و روزه هامون قبول باشه ، عاقبتمون ختم به خیر بشه...

التماس دعا

یا حق
گزارشی جدید به تاریخ عرضه مودم 5G اینتل اشاره می کند. این مودم از سال 2020 در گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.
کوالکام و سامسونگ مودم های 5G خود
را معرفی کرده اند و امسال آن ها را روانه بازار می کنند. کوالکام چیپست
اسنپدراگون 855 را در نسخه ای مجهز به مودم 5G در اختیار تولیدکنندگان قرار
می دهد و سامسونگ نیز به تازگی گلکسی اس 10 5G را معرفی کرده است.
ادامه مطلب
سال گذشته همین آذر خودمون وسطاش جایی بودم که احساس تنهایی میکردم حکایت همون در میان جمع و تنها بودنه!
خلاصه که از شدت تنهایی رو به فرار کردن میرفتم که !گوشی و درآوردم و یادداشت و باز کردم و نوشتم همونجا میون همون آدما هر چی که میحواستم اون لحظه باشه و نبود!
امسال طرفای شهریور ومهر وقت گوشی تکونی ی نگاه بهش انداختم و یه لبخند مسخره و پاکش کردم.!
خنده ام گرفته بود از حس و حال و عکس العمل آن موقع..
امسال ولی فرق داشت همه چی فرق داشت  انگاری تمام چیز
سلام به بیانی های عزیز!
عیدتون مبارک باشههه ایشالا امسال بهترین سال زندگی تون باشه^_^
خب خب امسال من سال رو با آبله مرغون شروع کردم و جای دشمنانتون خالی سوختم و درد کشیدم
حالا اشکال نداره ایشالا از این به بعدش رو میترکونم و حسابی درس می خونم
تمام چیزایی که قراره منو از درس دور کنه کنار گذاشتم 
فقط یه چیز بگم یخ نفر بود که گفتم فک میکنم عاشقش شدم
کشک بود از اون آدم متنفرم
حتی از خودم هم عصبانیم که بهش یه ذره رو دادم
خدا منو ببخشه چون دیگه تکرار نم
حساب کاربری رسمی IFA در توئیتر به‌تازگی اعلام کرده است که نمایشگاه موردانتظار سال ۲۰۲۰ از همه‌گیری کروناویروس متأثر شده، اما قرار نیست به‌طور کامل لغو شود. دولت آلمان در بیانیه‌ای رسمی به تمامی نهادها اعلام کرده است اجازه‌ی برگزاری رویدادهایی که شمار شرکت‌کنندگان آن‌ها مرز ۵٬۰۰۰ تن را رد می‌کند، صادر نمی‌شود. این محدودیت قرار است تا روز ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰ (۳ آبان ۱۳۹۹) پابرجا باقی بماند. نمایشگاه ایفا همه‌ساله در ماه سپتامبر برگزار می‌شو
کنج تاریک روضه‌های تو جای خودم را پیدا می‌کنم. می‌دانم همان جایی نشسته‌ام که باید. این وقت‌ها است که التهاب‌ها فرو می‌نشینند و عاقبت اشتیاق ماندن دارم. دل‌ها هم مثل تن‌ها بیمار می‌شوند. من شفای دلم را کنار ضریح تو خواستم و گرفتم. با دل سبک و آرام وارد محرّم شده‌ام. بدون خشم و پریشانی و پشیمانی، بدون اضطراب و سرگردانی و غم. دلم می‌خواست محرّمی بیاید که جز بر عزای تو اشکی نریزم و اندوهی به جان نخرم. آمد و با زیستنش آرزو کردم بزرگ‌تر ب
فیل اسپنسر سرپرست بخش ایکس باکس مایکروسافت،گفته که امسال بدون سونی E3 معنا ندارد.
ایشان از سونی به عنوان بزرگترین رقیب مایکروسافت یادکرده است هر چند که مایکروسافت یکی از طولانی ترین و بهترین کنفرانس را به نام خود ثبت کرد اما E3 امسال به نوعی کم سر و صدا بود.
ادامه مطلب
خب... امروز اولین روز مهمونی بزرگ خداوند محسوب می شه...امید وارم که هممون یه خونه تکونی اساسی به این دلامون بدیم...امسال یکم حال و هوای ماه رمضون فرق می کنه...به قول یکی از دوستان "رمضان امسال اما دست‌هایمان بیشتر محتاج دعاست و دل‌هایمان هر لحظه دخیل بسته است برای اجابت؛ سحر و افطارش بوی نیاز می‌دهد، بوی احوال ملتی ناخوش که به آغوش خدا پناه اورده است!  "

انشا الله نماز و روزه هامون قبول باشه ، عاقبتمون ختم به خیر بشه...

التماس دعا

یا حق
 قصه امسال پیاز جای نگرانی دارد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، از افزایش سطح زیر کشت پیاز طرح اول نسبت به سال گذشته در جنوب استان کرمان خبر داد و یادآور شد: امسال سطح زیر کشت پیاز در این منطقه بالا رفته است و در
ادامه مطلب
هر سال میگفتم  «happy new year». 
اما امسال می‌گویم  «happy new year».
هر سال، نو شدن سال برایم مهم بود و عامل خوشحالی...
اما امسال... امسال میخواهم فقط لبخند بزنم. نه به خاطر نو شدن سال، بلکه به خاطر اینکه زنده ام، نفس میکشم، حس میکنم، عشق می‌ورزم، دوست داشته می شوم، میرقصم و برای خودم خیال پردازی میکنم...
سال نو مبارک! 
نمک زیاد، کلسیم را از استخوان ها جدا می کند و باعث دفع آن از ادرار می شود. به همین دلیل باعث نازک شدن و پوکی استخوان می شود.

قرص کلفت کننده فوری
دارویی که برای سفت کردن کمر مردان ساخته شده اصل امریکایی و تضمینی
مکمل گیاه دارویی برای افزایش قوای باروری در اقایان
قرص قوی و اصل خارجی برای بزرگ کردن دائمی سایز الت مردان
قویترین و بهترین قرص برای رشد و تقویت 100 % تضمینی طول الت تناسلی | راهکار گیاهی موثر برای بزرگ کردن الت به طور دائم
قویترین و موثر
بخارهایی که از ادرار و مدفوع متصاعد میشود تا 2متر جابه‌ جا شده و با قرار گرفتن روی حوله باعث بیماریهای تنفسی، پوستی و چشمی میشوند.

قرص کلفت کننده فوری
قویترین و بهترین قرص برای رشد و تقویت 100 % تضمینی طول الت تناسلی | راهکار گیاهی موثر برای بزرگ کردن الت به طور دائم
قویتر

آموزش فصل 12 علوم تجربی نهم برای تدریس به شما دانش آموزان پایه نهم در دوران قرنطینه.
لرن ایت آنلاین|learnoitonline

دانش آموزان پایه نهم امسال دارای امتحان نهایی هستند که در این سال برای انتخاب رشته آن ها از نهم به دهم تاثیرات زیادی دارد.
پس این دانش آموزان باید با این آموزش های مجازی مفاهیم سال آخر دوره متوسطه را خوب به اتمام برسانند.
ادامه مطلب
دانلود فیلم اکشن Kalashnikov 2020 با کیفیت بالا ۷۲۰p 1080p HD BluRay
دانلود فیلم کلاشینکف 2020 + دانلود فیلم کلاشینکف دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود زیرنویس و دوبله فارسی فیلم Kalashnikov 2020 با کیفیت عالی

Download Kalashnikov 2020 + Zirnevis Farsi + x265
دانلود فیلم Kalashnikov 2020 , دانلود فیلم کلاشینکف 2020 , دانلود فیلم Kalashnikov دوبله فارسی , دانلود فیلم کلاشینکف با زیرنویس فارسی,دانلود فیلم خارجی کلاشینکف، دانلود فیلم بدون سانسور
دانلود فیلم کلاشینکف کاملا اختصاصی وان موییز
ادامه م
Loop 2020 1080p BluRay,انیمیشن Loop 2020 دوبله فارسی,انیمیشن حلقه,انیمیشن لوپ,پخش آنلاین انیمیشن,پیکسار,تماشای آنلاین کارتون,حلقه,دانلود انیمیشن Loop 2020,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن لوپ Loop 2020 WEB-DL,دانلود رایگان انیمیشن Loop 2020,دانلود زیرنویس فارسی Loop 2020,دانلود کارتون کوتاه پیکسار,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,کالکشن انیمیشن پیکسار,لوپ,
ادامه مطلب
سونی ضمن رونمایی از دو گوشی Xperia 1 Mark II 5G و Xperia 10 Mark II اعلام کرد گوشی Xperia Pro 5G بعدا عرضه خواهد شد.
به گزارش کالاسودا و به نقل از indianexpress، پرچمدار اصلی یعنی اکسپریا 1 مارک II مجهز به 5جی مبتنی بر دوربین طراحی شده و گوشی اکسپریا 10 نیز گوشی میان رده محسوب شده و اکسپریا پرو نیز برای فیلمبرداری حرفه‌ای در نظرگرفته شده است.
قرار بود این گوشی‌ها در کنار اکسپریا L4 همگی در رخداد کنگره جهانی موبایل در بارسلونا MWC 2020 رونمایی شود که به دلیل لغو رخداد، سونی به
اگر خانوم ماهیچه های بالای ران و ماهیچه های واژن رو سفت نگه داره خود به خود واژن تنگ میشه مثل حالتی که میخواین ادرارتون رو نگه دارین که نریزه و اگر شکم رو داخل بدین به تنگ شدنش کمک بیشتری کردین چند بار امتحان کنین متوجه میشین منظورم چه حالتی هست

قرص کلفت کننده فوری
قوی
✅ لنت ترمز کفشکی سوپر لنت
✅ کیفیت بسیار عالی و کیفیت بینظیر
✅ لنت عقب پراید H.W
✅ لنت عقب پژو 405
✅ لنت عقب تیبا ریو
✅ لنت عقب تیبا ریو اهرم دار
✅ لنت عقب سمند ملی بافنر
✅ لنت عقب پژو 206 تیپ2
✅ لنت عقب پژو 206 تیپ3 (H.W)
✅ لنت عقب ال 90 فول
✅ ارسال از تهران
خنیفر 09128651950 09169425526ایدی کانالhttps://t.me/yadak110
ادامه مطلب
امسال، سال خوبی بود. جدا از تمام بلاهای طبیعی و لحظه های دارچینی بسیار که امید درونم به اندازه یک تار مو شده اما قطع نشده بود. امسال سال خوبی بود. جدا از تمام گریه های شبانه و بی خوابی ها و تمرین های لعنتیِ خسته کننده. امسال سال خوبی بود. جدا از دوستانی که از دست دادم و امیدی که برای آشنا شدن با آدم های فوق العاده داشتم و حالا تنها یک هفته از سال باقی مانده و شلعه ی امیدم آرام آرام دارد از بین می رود. امسال سال خوبی بود. جدا از تمام سختی هایش.
امسال
سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگی (جهت دانلود کلیک کنید)
روزهای زیادی توی امسال داشتم که اتفاقات خوبی توشون افتاده؛ اتفاقاتی که براشون ماه‌ها نقشه کشیده‌م و برنامه‌ریزی کردم، ولی موقع محقق شدن‌شون آدم یک لحظه خوشحاله و بعد می‌ره سراغ نقشه‌ی بعدی. 
وقتی داشتم به بهترین روزهای امسال فکرمی‌کردم، اولین چیزی که بدون زحمت یادم اومد، روز نامزدی برادرم بود. هیچ دلیل دراماتیکی پشت قضیه نیست. فقط این‌که اون روز من و ف. از فرط خندیدن به برادرم کم مونده بود کف زمین دراز بشیم. 

گزارشات و تحلیل‌های زیادی نشان میدهد که به دلیل تقاضای بالای کمپانی‌ ها و همچنین مشکلاتی که برای یکی از تاسیسات سامسونگ رخ داده است، در سال 2020 باید منتظر افزایش قیمت 40 درصدی حافظه‌ های SSD باشیم.
از سال 2018 اخبار و گزارشاتی مبنی بر گران شدن SSD منتشر می‌شد اما به نظر می‌ رسد که امسال یعنی سال 2020 این اتفاق واقعا بیفتد. پس منتظر افزایش قیمت شدید این حافظه‌ ها باشید.
به گزارش وب سایت DigiTimes، سامسونگ چند روزی در هفته گذشته دچار مشکلات برق شده بود و
همانگونه که در تصویر می بینید داوطلبانی که در دوره روزانه امسال اعم از با کنکور و بدون کنکور شرکت کنند سال آینده از ثبت نام در این دوره محروم می شوند. خب چرا این خبر را دوباره منتشر کردم؟ زیرا این موضوع برخلاف اطلاعیه‌ها و اخبار قبلی است و ممکن است دانش ‌آموزی به اشتباه و به دلیل شرایط خاص امسال به دلیل عدم آگاهی دست به انتخاب رشته ای در کنکور بدون آزمون بزند و از دوره روزانه سال بعد هم محروم گردد. به منظور همرسانی این خبر مهم لطفا لینک خبر ر

بالاخره مستند بیگانه های آشنا بعد از 8 ماه تلاش و پیگیری، امشب بعد خبر شبانگاهی ساعت 22 از شبکه 3 سیما پخش میشه.

فروردین و اردیبهشت ماه امسال که رفتیم لرستان و خوزستان فکر نمی کردم ساخت این مستند انقدر انرژی و زمان ببره اما خدا رو شکر بالاخره تلاش ها نتیجه داد و امیدوارم کار خوبی از آب در اومده باشه و مخاطب خوشش بیاد.

مستند روایت متفاوتی از سیل ابتدای امسال (1398) هست و ارتباطی هم با شهادت حاج قاسم سلیمانی داره.

اگر این مستند رو امشب نتونستی
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
AAvitaGHAROOOON برند تجاری لپ تاپ در هنگ کنگ است که قصد داشت تا امسال نمونه های مناسب قیمت و رنگی خود مانند Clarus و Liber را وارد بازار لپ تاپایالات متحده کند. این برند دو قوم ی جدید لپ تاپ  خویشتن را با حفظ کردن طراحی رنگارنگ و با سطح بالاتری از عملکرد در CES 2020 معرفی خواهد کرد.Avita قصد دارد تا سری محصولات Admiror و Pura را در نمایشگاه CES امسال معرفی و به بازار جهانی عرضه نرم. البته این در حالی است که لپ تاپ های این برند درون حال حاضر در بازار داخلی تو دسترس قرار دا
دانلود فیلم Playdate with Destiny 2020

ژانر فیلم : انیمیشن, کوتاه, کمدی, خانوادگی, عاشقانه
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : David Silverman
نویسنده : James L. Brooks, Tom Gammill, Max Pross
بازیگران :
محصول کشور :
تاریخ اکران : 06 Mar 2020
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : داستان فیلم در مورد مگی با پسر بچه ای خود است که در پارک مشغول بازی هستند و…
دانلود فیلم Playdate with Destiny 2020
AAvitaGHAROOOON برند تجاری لپ تاپ در هنگ کنگ است که مشیت داشت تا امسال مدل های کم ارزش قیمت و رنگی خود مانند Clarus و Liber را وارد بازار لپ تاپایالات متحده کند. این برند دو خانواده ی جدید لپ تاپ  خود را با حفظ کردن طراحی رنگارنگ و با سطح بالاتری از عملکرد داخل CES 2020 شناساندن خواهد کرد.Avita عزیمت دارد تا سری محصولات Admiror و Pura را داخل نمایشگاه CES امسال معرفی و بوسیله راسته جهانی نمایش کند. البته این در حالی است که لپ تاپ های این برند درون حال مجهز درون میدان داخ

قوی ترین ارتش های جهان تا سال 2020
امریکا و روسیه و چین هنوز 3 ابر قدرت بزرگ دنیا …

هر سال وبسایت نظامی گلوبال فایر پاور میزان قدرت نظامی کشور های مختلف را رتبه بندی میکند. 55 شاخص مهم برای قویترین ارتش های‌ جهان مورد بررسی قرار می گیرد. 

وبسایت نظامی” گلوبال فایر پاور” جدید ترین رده‌بندی خود از قدرت و بزرگی 137 ارتش مدرن جهان را منتشر کرده است. به گزارش تالاب ؛ دراین رده بندی جدید که برای سال 2020 میلادی است، فهرست قابلیت ها و توانمندی های‌ 1
امسال وضعیت هوا بدتر از پارسال شده و قطعا سال آینده هم بدتر از امسال خواهد شد. ولی چرا؟ آیا خودروهایی که در شهر ما حرکت می کنند خودروهایی خوب و پر بازده و کم مشکل هستند؟ آیا بنزین سالم داریم؟ آیا وسایل ایاب و ذهاب عمومی و کافی داریم؟
چطور نمی توان یک برنامه ریزی ساده انجام داد و مشکلات محیط زیستی را حل کرد؟ آیا در اولویست نیست؟ 

بالا بردن قیمت بنزین راه حل مشکل هوا بود؟ 

در سال 2020 دیگه نمی شه با حرفهای ساده و ابتدایی مشکلات عظیم و پیچیده را
امسال مسئله‌ی «تولید» مطرح است. مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال
این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا
کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءاللّه این معنا به صورت چشمگیری در کشور
محسوس باشد. اگر این [طور] شد، امیدواریم که ان‌شاءاللّه حلّ مشکل اقتصادی
راه بیفتد.
گوشی infinix S5 pro یکی از گوشی‌های مقرون به صرفه است که با هدف ورود به بازار اشباع نشده هند عرضه شده است.
به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام آرنا، این گوشی دارای یک نمایشگر بزرگ، دوربین با زوم سه برابری و ویژگی‌های دیگری است که در ادامه ذکر می‌شود.
گوشی S5 pro قدرتمندترین گوشی‌ هوشمند این شرکت تا به امروز است که به میزان 9999 روپیه قیمت دارد. مدل جدید S5 از تراشه هلیو p35  بهره می‌برد که از مدل های قبلی که تراشه Helip p22 داشتند بالاتر است. اما نقاط قوت
خانم های محترمی که به دنبال لباس سایز بزرگ هستند می توانند به فروشگاه اینترنتی MOHER به آدرس اینترنتی www.moher.xyz مراجعه کنند و پوشاک مناسب با استایل خود را خریداری نمایند .
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه برای خرید لباس زنانه به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید ولی لباسی که با اندام شما سازگاری داشته باشد را پیدا نکنید یا اگر هم پیدا شد کیفیت و زیبایی مناسبی نداشته باشد .
به خاطر همین موضوع مجموعه MOHER چند سالی می باشد که در طراحی انواع لباس مجلسی
اینکه ابتدای امسال تصمیم گرفتم از کاه‌های کوچکِ خوشحالی ، کوه‌های بزرگِ شادی و مسرت بسازم، بی تاثیر نبود در اینکه امروز مدام انگشت‌ اشاره و میانی‌ام را بگذارم روی صفحه‌ی گوشی و عکس‌های‌مان را بزرگ و بزرگ‌تر کنم و لبخند بزنم. که روی چشم‌ها زوم کنم در جست‌و‌جوی برقِ شادی تا دلم گرم شود؛ که ما دانشجو‌های کوچکی بودیم که جز عکس گرفتن، راهی برای ابراز ذوق‌مان نداشتیم!
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از
پابلیشینگ پرسپکتیو، بسیاری از ناشران و کتاب‌فروشان از شرکت در نمایشگاه
کتاب لندن انصراف دادند. ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای اروپایی موجب
تعطیلی رویدادهای فرهنگی مثل نمایشگاه‌های کتاب شده است. مقامات ایتالیایی
پیش از این نمایشگاه کتاب بولونیا را به تعویق انداختند.
مسئولان انتشارات سیمون اند شوستر و دیگر ناشران مشهوری مثل انتشارات
اینگرام اعلام کردند امسال در نمایشگاه کتاب لندن شرکت
الت داروی جنسی خرید داروهای راست کننده آلت تناسلی مردان
روش های درمان زود انزالی با دارو
سریعترین روش بزرگ کردن دایمی آلت مردان
قرص نعوظ آلت جنسی راهکار برای افزایش سایز
مطالب درباره ی بزرگتر شدن الت تناسلی مرد
قرص تاخیری امریکایی اصلی
تاخیری ویاگرا, چگونه التمان را بزرگتر کنیم
خرید بهترین قرص تاخیری خرید بهترین کرم تاخیر
خرید بهترین قرص بزرگ کننده الت
خرید قرص افزایش پاشش اب منی و زیاد کننده اب منی
خرید قرص تقویت جنسی
خرید قر
دانلود فصل اول انیمیشن استاربیم StarBeam S01 2020 با کیفیت عالی لینک مستقیم
دانلود فصل اول انیمیشن استاربیم StarBeam S01 2020 با کیفیت عالی , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم 2020
ژانـر: انیمیشن
تاریـخ انتشـار: سال 2020
زبان: انگلیسی
تعداد قسمت ها: 8
زیرنویس فارسی: ندارد
کیفیت: WEB-DL
حجم: متفاوت با هر کیفیت
محصول شبکه NETFLIX
IMDB
دانلود فصل اول انیمیشن استاربیم StarBeam S01 2020
خانم های محترمی که به دنبال لباس سایز بزرگ هستند می توانند به فروشگاه اینترنتی MOHER به آدرس اینترنتی www.moher.xyz مراجعه کنند و پوشاک مناسب با استایل خود را خریداری نمایند .
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه برای خرید لباس زنانه به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید ولی لباسی که با اندام شما سازگاری داشته باشد را پیدا نکنید یا اگر هم پیدا شد کیفیت و زیبایی مناسبی نداشته باشد .

قرص تاخیری امریکایی اصلی
خرید قرص تقویت جنسی
خرید
مدل مانتو نوروز ۹۹ 
با فرا رسیدن عید نوروز خانم های ایرانی هم کم کم به فکر تهیه مانتو برای خودشان در عید نوروز می افتند.
با آمدن عید نوروز همه چیز نو و تازه می شود و می توان گفت بزرگترین عید ما ایرانی ها همین عید نوروز
است.
در این عید مردم به دید و بازدید می پردازند و مسلما برای هر خانم ایرانی مهم است که پوشش
مناسب و زیبایی را داشته باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم ۳۰ مدل از شیک ترین
مدل مانتوهای نوروز ۹۹ را برای شما گردآوری کنیم تا شما با دیدن

قرص تاخیری امریکایی اصلی
خرید قرص تقویت جنسی
خرید
بازی Cyberpunk 2077 (سایبرپانک ۲۰۷۷) در انتها توسعه خود قرار دارد و استودیو سی دی پراجکت رد قصد دارد آن را برای انتشار در شهریور یا همان سپتامبر سال جاری آماده سازد. تاکنون اطلاعات بسیاری منتشر شد و حال نوبت به جزئیات بیشتر رسید.

بنابرگزارش بازی رایانه به نقل از توییتر بازی Cyberpunk 2077، سازندگان این عنوان از باند جدیدی به نام Voodoo Boys رونمایی کردند. این باند از گروهی تشکیل شده که به منطقه‌ای در Pacifica تعلق دارند.
این گروه از افرادی تشکیل نشده که به کشف
بزرگ‌ترین رونمایی امسال سونی در نمایشگاه CES 2020، یک طرح مفهومی برای خودرو الکتریکی سدان با نام Vision-S بود. سونی نشان داد که علاوه بر محصولات سرگرمی و تولید سنسورهای دوربین توانایی طراحی محصولات جاه‌طلبانه‌تری را نیز دارد. 
مدل مفهومی Vision-S از ۳۳ حسگر متفاوت در داخل و خارج خودرو، چند نمایشگر عریض، سیستم صوتی فراگیر  ۳۶۰  درجه، اتصال دائمی به اینترنت و چند قابلیت از برندهای بلک‌بری و بوش بهره می‌برد. سونی همچنین پلتفرم تازه طراحی شده‌ی خود
بزرگ‌ترین رونمایی امسال سونی در نمایشگاه CES 2020، یک طرح مفهومی برای خودرو الکتریکی سدان با نام Vision-S بود. سونی نشان داد که علاوه بر محصولات سرگرمی و تولید سنسورهای دوربین توانایی طراحی محصولات جاه‌طلبانه‌تری را نیز دارد. 
مدل مفهومی Vision-S از ۳۳ حسگر متفاوت در داخل و خارج خودرو، چند نمایشگر عریض، سیستم صوتی فراگیر  ۳۶۰  درجه، اتصال دائمی به اینترنت و چند قابلیت از برندهای بلک‌بری و بوش بهره می‌برد. سونی همچنین پلتفرم تازه طراحی شده‌ی خود
شب قدر، شب بر آورده شدن آرزوهاست
عکس پروفایل شب قدر و اعمالی که بهتر است در این شب بزرگ انجام بدهید را در این مطلب
برای شما اورده ایم.
ماه رمضان یکی از ماه های بزرگ است. در این ماه خداوند سفره ای گشوده است و تمام بندگان
خویش را دعوت نموده است. هر کس که بتواند و فرصت را از دست ندهد از این شب به طور کافی
استفاده می کند. خوشا به حال کسی که درک کند ماه رمضان را و همچنین شب های پر فضیلت قدر را
در ماه رمضان سه شب یه عنوان شب های قدر نامیده شده اند. شب نوزده
فیلم احضار 3 سال 2020 را به عنوان تاریخ اکرانش دریافت کرد. این مجموعه که به اتفاقات ماورا در زندگی واقعی اد و لارن میپردازد اولین بار در سال 2013 اکران شد و توانست بین طرفداران فیلم های ترسناک محبوبیت خاصی را کسب کند.
ادامه مطلب
کفش چرم مدل جی هو یکی از شیک ترین مدل های کارخانه کفش چرم اسکاپ تبریز می باشد که در رده کفش های مجلسی و کلاسیک این شرکت قرار می گیرد .چرم طبیعی به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش ، امکان تبادل هوا میان بیرون و داخل کفش را فراهم می کند و به اصطلاح باعث تنفس پا می شود .رویه و آستر کفش جی هو از چرم طبیعی می باشد و یک کفش تمام چرم محسوب می شود .از نظر قالب بندی نیز ، قالب کفش جی هو به گونه ای است که به انگشت های پا فشار وارد نمی کند .کفش اسکاپ مدل جی
معمولا تبلت‌های اندرویدی را در مقایسه با آی پدهای اپل نادیده می‌گیرند اما این به معنای آن نیست که شما گزینه‌های خوبی از تبلت‌های اندرویدی در دسترس ندارید.
به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، تعدادی از بهترین تبلت‌های اندرویدی 2020 در ادامه برای شما معرفی می‌شود.
تبلت گوگل پیکسل اسلیت
ادامه مطلب
[به بهانه 18 ساله شدنم و 18 سال زندگی کردن روی این کره ی خالی، برای یادگاری می نویسم!]
راستش از بهترین اتفاق های ممکنِ امسال، پیدا کردن یه دوستِ جدید و فوقِ عالی بود!
از همون دوستایی که واقعا یکی شبیهش رو برای همه آرزو می کنم؛ البته اگر لنگه ای داشته باشه! :)))
خلاصه که از آشناییم با ایشون یه سری تغییراتِ اساسی در من ایجاد شد. یه سری فکر ها و باور هام تغییر کرد، یه سری رفتار هام حتی و غیره و غیره!
خوشحالم از این تغییرات... خیلی زیاد.
و خدا رو شکر می کنم
حدود 15 سالی هست دارم برای مشهد بازی میکنم 
همیشه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردیم،از اسپانسر داشتن و یا لباس و کفش و کیف مسابقه.مساله اعزام به مسابقات و اقامتمون
اما امسال خیلی اوضاع بهتره یک نکته خوب که بخوام بگم مساله اجاره سوئیت در مشهد بود.که اسپانسر امسال این مساله رو حل کرد و من به شخصه ازشون تشکر میکنم .
در مورد ورزش دختران بگم که واقعا محروم هستیم اونم در مشهد با این همه کارخونه های بزرگ و شهر صنعتی بودن با این همه توریست و جاذبه ها
دسته بندی : 2020, Jang Hyuk, تحقیقاتی, رازآلود, کره جنوبی, هیجان انگیز

نام : به من بگو چه دیدی - Tell Me What You Saw
ژانر : هیجان انگیز، رازآلود، تحقیقاتی
مدت زمان : 60 دقیقه
تعداد قسمت ها : 16
روزهای پخش : شنبه، یکشنبه
سال انتشار : 2020
شبکه پخش : OCN, Netflix, Netflix, Netflix, Netflix
کشور سازنده : کره جنوبی
کارگردان : Lee Joon Hyeong
بازیگران : Jang Hyuk، Choi Soo Young، Jin Seo Yun

ادامه مطلب
دانلود فیلم عشق پنهانی ۲۰۲۰ با لینک مستقیم
دانلود فیلم سینمایی خارجی A Secret Love 2020 با کیفیت عالی سرعت بالا
لینک دانلود درج شد
ژانر فیلم : مستند
رده سنی : R
کارگردان : Chris Bolan
نویسنده : Chris Bolan, Alexa L. Fogel, Brendan Mason
بازیگران : Terry Donahue, Pat Henschel, Diana Bolan
محصول کشور : آمریکا
زبان فیلم : انگلیسی
IMDB
در مورد فیلم A Secret Love :
داستان دو زن می باشد که یک سفر ۶۵ ساله از غلبه کردن بر عشق را آغاز می کنند و…

ادامه م
دانلود فیلم A Secret Love 2020
13سامسونگ همواره با دستی پُر قدم به نمایشگاه CES می‌گذارد و در این میان، آزمایشگاه C-Lab این شرکت نیز همواره محصولی را برای معرفی در چنته دارد. امسال نیز این رویه ادامه خواهد داشت و طبق آخرین شنیده‌ها، این شرکت و آزمایشگاه مذکور از چند پروژه جدید همانند SelfieType رونمایی خواهد کرد.
در این پروژه از دوربین سلفی دستگاه و فناوری هوش مصنوعی برای ردیابی و ترجمه انگشتان دست کاربر به وردی‌های صفحه کلید استفاده می‌شود. بدین معنی که کاربر می‌تواند بدون اس
13سامسونگ همواره با دستی پُر قدم به نمایشگاه CES می‌گذارد و در این میان، آزمایشگاه C-Lab این شرکت نیز همواره محصولی را برای معرفی در چنته دارد. امسال نیز این رویه ادامه خواهد داشت و طبق آخرین شنیده‌ها، این شرکت و آزمایشگاه مذکور از چند پروژه جدید همانند SelfieType رونمایی خواهد کرد.
در این پروژه از دوربین سلفی دستگاه و فناوری هوش مصنوعی برای ردیابی و ترجمه انگشتان دست کاربر به وردی‌های صفحه کلید استفاده می‌شود. بدین معنی که کاربر می‌تواند بدون اس
دخترش سال قبل کنکور داده. قبل از کنکور می‌گفتند پزشکی که قبول نشود، معلمی قبول می شود. ما به همین راضی ایم. ( عجب که معلمی پایمال شده اینجا) نتایح آمد. رتبه‌ی پنج رقمی با ارقام غیرتکراری. امسال به هول و ولا افتاده که باید هرطور شده قبول شوی. پارسال کم خرج نکرده بود، ولی امسال هم میخواهد کمال و تمام هزینه کند. پول‌هایش را ریخته توی حلق "کنکور آسان است" بلکه کنکور آسان شود.
خواهر بزرگترش پسری دارد که امسال کنکوری است. بااستعداد هم هست. ولی مدرسه‌
طالع بینی 2020
سال نو چینی در سال 2020 از شنبه 25 ژانویه آغاز می شود و در 11 فوریه 2021 به پایان می رسد. طبق فال چینی ،سال 2020 سال موش است.
فرصت های جدید ، عشق و پول، سال 2020 موفقیت آمیز خواهد بود!
موش اولین نشانه از چرخه 12 حیوانات زودیاک چین است.
ادامه مطلب
با ظهور بیماری کرونا استفاده از کاور کفش یکبار مصرف بسیار رواج پیدا کرده است
با استفاده از کاور کفش شما میتوانید مانع از ورود آلودگی به محیط شوید
برای خرید کاور کفش میتوانید از فروشگاه اینترنتی صنعت کالا استفاده نمایید.

واحد ۴۵متری ۱خواب
جهانگیربهترین نقطه ی استانبول واقع در میدان تکسیم

طبقه ی اول با پله مثبت
سالن پذیرایی
راهرو که داخل ان اشپزخانه و سرویس و حمام هست

حمام و سرویس فرنگی
اینترنت
ماهواره
تی وی
گاز برقی
قهوه جوش
ظروف پخت پز
یک تخت ۲نفره 
و یک مبل تخت خواب شو 
و یک مبل تک نفره
داره
دانلود فیلم The Half of It 2020 با لینک مستقیم
دانلود فیلم نیمی از آن ۲۰۲۰ با کیفیت عالی سرعت بالا
لینک دانلود درج شد
ژانر فیلم : کمدی, عاشقانه
امتیاز فیلم : ۷.۲/۱۰ – ۱۶ رای
رده سنی : PG-13
کارگردان : Alice Wu
نویسنده : Alice Wu
بازیگران : Leah Lewis, Enrique Murciano, Becky Ann Baker
تاریخ اکران : ۰۱ May 2020
زمان فیلم : ۱۰۴ دقیقه
IMDB
در مورد فیلم :
نوجوانی تصمیم می گیرد که نامه عاشقانه را برای دوستش بنویسد این کار او باعث شد دوست او با دیدن این ن
اولین کتابی که امسال خوندم یا بهتره بگم امسال تمومش کردم "کجا ممکن است پیدایش کنم"بود،عکس رو زمانی گرفتم که خیلی سردم بود و اون گل رو جوجه رنگی بهم داد،شاید بعدا بیشتر راجبش حرف زدم اما الان نه.کتاب مجموعه داستان بود(پنج داستان)و من سه تا از داستان هارو پارسال خونده بود و دیروز هم یکی و امروز هم یکی دیگه،و کتاب همین حالا تموم شد.قلم موراکامی برام آشنا و در عین حال ناشناخته و عجیب غریبه،همونطور که داری میخونی کلی به فکر فرو میری و عمیقا توی داس
دانلود سریال Hyena 2020 
با بازی جو جی هون

نام ها: کفتار
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه  SBS, Netflix
ژانر: قانونی | درام
تاریخ پخش: 02 اسفند 1398 – Feb 21, 2020
قسمت ها: 16 
روزهای پخش: جمعه و شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: در حال پخش 
بازیگران:
Kim Hye Soo – Joo Ji Hoon
قسمت 11 اضافه شد.
زیرنویس فارسی قسمت 10 اضافه شد.
ادامه مطلب

دانلود فیلم Dolittle 2020

زبان :Englishکیفیت :مشخص نشده !
مدت زمان :مشخص نشده !محصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Stephen Gaghanنویسنده :Stephen Gaghan,Hugh Lofting
امتیاز IMDB :0مشخص نشده !رده سنی :Adventure, Comedy, Family
ستارگان :Tom Holland,Robert Downey Jr.,Michael Sheen

دانلود فیلم
دانلود فیلم 2020
دانلود فیلم Bheeshma 2020 با کیفیت عالی لینک مستقیم
دانلود فیلم Bheeshma 2020 با کیفیت عالی , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم 2020
ژانر فیلم : اکشن , عاشقانه , کمدی
امتیاز فیلم : 7.3/10 – 459 رای
کارگردان : Venky Kudumula
نویسنده : Venky Kudumula
بازیگران : Ajay,Darbha Appaji Ambarisha,Raghu Babu,Brahmaji,
محصول کشور : هند
IMDB
دانلود فیلم Bheeshma 2020
دسته بندی : 2020, Park Hae Jin, پزشکی, درام, عاشقانه, کره جنوبی, ملودرام

نام : جنگل - Forest
ژانر : عاشقانه، درام، پزشکی، ملودرام
مدت زمان : 35 دقیقه
تعداد قسمت ها : 32
روزهای پخش : چهارشنبه، پنج شنبه
شبکه پخش : KBS2
نویسنده : Lee Sun Young
کارگردان : Oh Jong Rok
بازیگران : Park Hae Jin، Jo Bo Ah، Jung Yeon Joo

ادامه مطلب
دسته بندی : 2020, درام, فانتزی, فراطبیعی, کره جنوبی, کمدی

نام : سلام خداحافظ، مامان - Hi Bye Mama
ژانر : کمدی، درام، فانتزی، فراطبیعی
مدت زمان : 60 دقیقه
تعداد قسمت ها : 16
روزهای پخش : شنبه، یک شنبه
شبکه پخش : tvN
نویسنده : Kwon Hye Joo
کارگردان : Yoo Je Won
بازیگران : Kim Tae Hee، Lee Kyu Hyung، Go Bo Gyeol

ادامه مطلب
روی تختم ولو شده بودم و به صدای بارانی که می خورد به شیشه و کولر روی پشت بام،گوش می دادم.عجب بارانی اونم این روزهایی که باید درخانه بمانیم.مامان پای تلویزیون بود و با صدای مولودی خوانی حنیف طاهری دست می زد که یهو یاد جشن نیمه شعبان های پارسال و سال های قبل افتادم. جشن ما هر سال روز عید و خانه باغ قدیمی و بزرگ مادربزرگ برگزار می شد.یک میهمانی بزرگ که ترکیبی از آدم های معمولی و میهمان های دعوت شده مان بود.از چند روز قبل در رفت و آمد و تدارکات جشن ب
بسم الله الرحمن الرحیم
ما که حکم آتش به اخیاری داریم به بعضی ها هم ربطی نداره که ما جلسه گذاشتیم یانه! اصلا بعضی ها بدونن که حریف ما نمیشن.
کلاس تیراندازی مسجد امیرالمومنین علیه السلام مهریز
 کلاس مهدویت با موضوع خورشید پشت ابر
این عزیزان هم شاگردای گل ما هستند.
چرا زحل تا این حد بزرگ به نظر می‌رسد؟ اینطور نیست. چیزی که در تصویر مشاهده می‌بینید ابرهای پیش زمینه‌ای بر روی زمین هستند که در جلوی ماه قرار دارند.

ماه در فاز هلال است و بیشترِ سطح آن با نور انعکاسیِ زمین به رنگ خاکستری دیده می‌شود. خورشید مستقیمأ هلال درخشان ماه را از پایین روشن می‌کند، یعنی خورشید در پایین افق قرار دارد و در نتیجه این عکس قبل از طلوع خورشید گرفته شده است. این تصویر در ۲۴ دسامبر سال ۲۰۱۹ ثبت شده، یعنی دو روز قبل از اینکه
MAXQDA 2020 – راه اندازی یک دهه جدید از نوآوری در پژوهش
برای شروع سال ۲۰۲۰ ، از خودمان یک سؤال ساده پرسیدیم: چه چیزی باعث می شود محققان در سراسر جهان MAXQDA را به عنوان نرم افزار تحقیقاتی شماره یک خود انتخاب کنند – و چگونه می توانیم این ابزارهای تحلیل بزرگ داده را بهتر کنیم؟ پاسخ این سؤال را در MAXQDA 2020 ، حاصل بیش از ۳۰ سال نوآوری ، خواهید یافت . این سیستم بر پایه نقاط قوت موجود بنا شده است ، اما ویژگیهای انقلابی جدیدی را نیز در اختیار شما قرار می دهد که
MAXQDA 2020 – راه اندازی یک دهه جدید از نوآوری در پژوهش
برای شروع سال ۲۰۲۰ ، از خودمان یک سؤال ساده پرسیدیم: چه چیزی باعث می شود محققان در سراسر جهان MAXQDA را به عنوان نرم افزار تحقیقاتی شماره یک خود انتخاب کنند – و چگونه می توانیم این ابزارهای تحلیل بزرگ داده را بهتر کنیم؟ پاسخ این سؤال را در MAXQDA 2020 ، حاصل بیش از ۳۰ سال نوآوری ، خواهید یافت . این سیستم بر پایه نقاط قوت موجود بنا شده است ، اما ویژگیهای انقلابی جدیدی را نیز در اختیار شما قرار می دهد که

این جشن ، در تاریخ  Fall 10 «پاییز» اتفاق می افتد . در این روز نامه ای به دست شما می رسد که شما را به میدان بزرگ شهر ، «Plaza» دعوت می کند .  ساعت های برگزاری این جشن ، بین هر ساعتی که کارتان تمام شد و به میدان رفتید است تا 4PM «بعد از ظهر» . بعد از تمام شدن نامه ، اگر قلب دختری را زیاد کرده باشید ، او می اید و به شما می گوید که شما به میدان بروید و او منتظر شما است .

وقتی به انجا رفتید ، کنار دختری که به شما گفت بیایید و او منتظر شما است بروید و بار اول با
Norm of the North: Family Vacation 2020 1080p BluRay,انیمیشن Norm of the North: Family Vacation 2020 دوبله فارسی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی Norm of the North: Family Vacation 2020,دانلود کارتون نورم شمالی تعطیلات خانوادگی,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی Norm of the North: Family Vacation 2020,سایت دوستی ها,نورم از قطب شمال ۴: تعطیلات خانوادگی,نورم شمال 2020,
ادامه مطلب
ژانر فیلم : انیمیشن
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان :
نویسنده : 
بازیگران :
محصول کشور :                              

ژانر فیلم : انیمیشن
زبان فیلم :

خلاصه داستان : زوئی دختربچه ای است که برای ورود به کلاس دوم هیجان زده شده است اما هنگامی که با خطراتی مواجه میشود، طی اتفاقاتی به یک استاربیم و ابرقهرمان سریع، قدرتمند و پرشور تبدیل میشود و… 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از گاردین -
بهار زمانی برای شروع در دنیای کتاب است، به‌ویژه وقتی صحبت از داستان
می‌شود. البته نه برای نویسندگان تثبیت‌شده که اغلب تمایل دارند در فصل
پاییز از اثر جدید خود رونمایی کنند، بلکه برای داستان‌نویس‌های تازه‌کاری
که امیدوارند سالی رونی یا جسی برتون بعدی باشند.
آبزرور برای هفتمین سال متوالی گروهی از رمان‌نویسان انگلیسی و ایرلندی
تازه‌کار که باور دارد موفق خواهند شد انتخاب کرده است
تصوری که همگان از بزرگ کردن و تربیت بچه دارند این است که تمام وقت باید مراقب بچه بود. جای خوابش راحت و گرم باشد و از بیرون بردن بچه تا زمانی که نوزاد است خودداری شود. اما امروز در پرشین وی می خواهیم سبکی عجیب از بزرگ‌ کردن بچه را به شما نشان دهیم که در کشورهای اروپای شمالی رخ می دهد.

ادامه مطلب
دانلود فیلم Abigail Haunting 2020 با کیفیت عالی لینک مستقیم
دانلود فیلم Abigail Haunting 2020 با کیفیت عالی , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم 2020
ژانر فیلم : ترسناک
امتیاز فیلم : 3.5/10 – 209 رای
کارگردان : Kelly Schwarze
نویسنده : Charisma Manulat, Kelly Schwarze
بازیگران : Chelsea Jurkiewicz, Austin Collazo, Brenda Daly
تاریخ اکران : 27 March 2020
زمان فیلم : 85 دقیقه
IMDB
دانلود فیلم Abigail Haunting 2020

داروی گیاهی جهت تاخیری, داروی موثر برای تاخیر انزال, دراز کردن آلت
داروی گیاهی تضمینی برای افزایش سایز الت به صورت طبیعی
داروی گیاهی برای کلفت کردن وسفت کردن الات مردان
داروی گیاهی برای افزایش سایز
داروی سنتی بزرگ کردن الت, داروی قوی برای افزایش طول و قطر الات تناسلی آقایان
داروی سنتی بدون عوارض برای درمان کردن ناتوانی جنسی
داروی بزرگ کننده الت مردانه, داروی حجیم کننده و دراز کننده آلت تناسلی مردان
داروههای درمان زود امدن منی, دا
دانلود داستان گوهر نودهشتیا
دانلود داستان گوهر نودهشتیا

نام داستان: گوهرنویسنده: آیسا – کاربر انجمن نود و هشتیاژانر: اجتماعی، تراژدیمقدمه:گاهی، نیم نگاهی می‌تواند زندگی بخش باشد. هستند کسانی با طناب به دنبال محبت داوطلبانه به قعر چاه می‌روند.خلاصه:می‌خوام برتون گردونم به سی سال پیش.به دورانی که تنهای آرزوی مادر‌ها برای دخترهاشون، دیدن اون‌ها توی لباس سفید عروسی بوده و بس.دورانی که بلند پروازی برای دخترها عار بود و تنها راه تحقق آرز
مدل دسته گل عروس
دسته گل عروس یکی از جذابترین و مهم ترین کارهایی است که عروس خانم ها در انتخاب آن سخت گیرند
و دوست دارند شیک ترین مدل دسته گل را در مراسمشون داشته باشند، که البته حق هم دارند. چون،
عروسی یکی از مهم ترین اتفاق هر فردی است که دوست دارد به بهترین و شیک ترین نحو برگزار شود.
در جشن های ازدواج و عروسی یکی از اکسسوری های خاص و ویژه انتخاب دسته گل عروسی و نامزدی می باشد.
تمام نو عروسان دوست دارند که دسته گلی تک، جذاب و خاص داشته باشند. این
Harley Quinn Season 2 1080p,انیمیشن هارلی کوئین فصل دوم,انیمیشن هارلی کویین 2 با دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Harley Quinn 2020,دانلود دوبله فارسی سریال Harley Quinn 2020,دانلود رایگان انیمیشن Harley Quinn 2020,دانلود کارتون هارلی کوئین فصل دوم,دانلود هارلی کوئین فصل 2,زیرنویس فارسی فیلم دوم Harley Quinn S02,سایت دوستی ها,فصل 2 انیمیشن Harley Quinn 2020,فصل دوم هارلی کوئین,
ادامه مطلب
دانلود فیلم جنگی Greyhound 2020 با کیفیت بالا ۷۲۰p 1080p HD BluRay
دانلود فیلم سگ تازی ۲۰۲۰ + دانلود فیلم گری هوند

دانلود دوبله فارسی فیلم Greyhound 2020 با کیفیت عالی HD

Download Greyhound 2020 + Zirnevis Farsi + x265
دانلود فیلم Greyhound 2020 , دانلود فیلم سگ تازی 2020 , دانلود فیلم Greyhound دوبله فارسی , دانلود فیلم سگ تازی بدون سانسور , دانلود فیلم خارجی سگ تازی دانلود فیلم بدون سانسور

ادامه مطلب
در این پست میخایم درباره موضاعاتی که سال به سال برای برنامه نویس ها تغییر میکنه و مهم هست رو توضیح بدهیم.
اگر شما یک برنامه نویس تحت وب باشید قطعا در جریان هستید که سالانه موضوع خاصی برای رعایت و بکار بردن در پروژه ها برای گوگل مهم میشه.

حالا می خوایم موارد اساسی و مهم در سال 2020 را به شما معرفی کنیم.

مقاله کامل و جامع تو لینک زیر هست که امیدوارم براتون مفید واقع بشه.

https://www.no-avaran.ir/page/196/8%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها